Hiyerarşinin her geçen gün arttığı günümüzde, bu gün güven diye bir şey kalmamıştır. Bu nedenle hemen hemen bütün mekanlar için görüntü kayıt özelliğine sahip güvenlik sistemlerine olan ihtiyaç artmaktadır. Sultanbeyli alarm kamera güvenlik sistemleriyle huzuru yakalayın. Sevdiklerinizi ve değerli eşyalarınızı korumanın en iyi yolu kameralı güvenlik sistemidir.

Güvenlik Sistemimizin Kullanım Alanı Oldukça Geniş

Çocukların kontrol işleminden, bakıcıların gözetlenmesine kadar birçok kategoride bu sistem tercih edilmektedir. Bu gün bütün iş verenler, patronlar ve fabrika sahipleri, iş yerlerini, fabrikalarını ve depolarını cepten izleyerek kontrol ediyor. Ip kamera sistemi sayesinde, dünyanın her yerinden evinizin ve iş yerinizin bütün önemli bölümlerini anında takip edebilirsiniz. Hırsızlık olayı gerçekleştiğinde, anında polise ihbar edebilirsiniz.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 kamera sistemleri iş yerleriniz için en güvenilir şirkettir. Günün her saatinde durmaksızın çalışan bu sistem sayesinde herşeyi kontrol altına alabilirsiniz. Kamera sistemlerinde en çok tercih edilen hareket eden ve zoom yapılabilen sistem en çok kullanılanlar arasındadır. kamera sistemleri işinizi kolaylaştıran güvenlikli kamera sistemleri kurulumu yapmaktadır. Bir telefon kadar yakınınızda olan desi alarm firması her konuda sizi bilgilendirerek soru işaretlerini azaltmaktadır. Güvenliğiniz bizler için önemlidir
 

Görüntü Sisteminin Özellikleri

Dünyanın tercih ettiği görüntülü kayıt sistemi, hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Görüntü sisteminin genel özellikleri şu şekildedir:

 1. Gece görüşlü kameralarla gece kayıt özelliğine sahiptir.
 2. Hareketli mekanlarda hareket eden bütün nesneleri seçebilmektedir.
 3. Yakın mesafeyi veya uzak mesafeyi anında kayıt altına alabilmektedir.
 4. 3G telefonlarla uyum özelliğine sahiptir. Anlık görüntü ve bildirimleri cebinize gönderebilmektedir.
 5. AVM girişi, çıkışı ve diğer önemli noktaları, tek bir noktadan kontrol edebilirsiniz.
 6. Görüntülü sistem, güvenlik görevlilerinin işini kolaylaştırmaktadır. Onlarca önemli nokta, bu sistem sayesinde kontrol edilebilmektedir. Her yerde gözünüz olsun istiyorsanız, bu sistemi kurdurmanız yeterlidir.

Dünyanın Her Yerinden Kontrol İmkanı Sunar

Profesyonel güvenlik sistemimizin diğer önemli bir özelliği, dünyanın her yerinden evinizi veya iş yerinizi kontrol etme imkanı sunmaktadır. Tatile çıktığınızda, parka gittiğinizde veya iş seyahatine çıktığınızda, cep telefonunuzdan evinizi ve iş yerinizi canlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Bebeğinizi veya bakıcısını, kameradan kontrol edebilirsiniz.

Her Yerde Gözünüz Olsun İster misiniz?

Güvenlikle ilgili eskimiş yöntemler, hırsızlar için kolay lokma haline geldi. Son teknoloji görüntülü güvenlik sistemlerimiz, hırsızları kara kara düşündürmektedir. Bir mekanın onlarca önemli noktasını aynı anda bir noktadan takip etmenin en pratik yolu kameralı sistemdir. Bu cihazların kurulumu konusunda firmamız, 7/24 çözüm üretmeye devam etmektedir.