Evler ve iş yerleri her an tehlike altında olan bölgelerdir. Ummadık bir zamanda karşımıza çıkabilecek olan istenmeyen olaylar ile birlikte maddi ve manevi olarak sıkıntılar yaşanabilir. Bu nedenle mutlaka sahip olunan ev ve iş yerlerine alarm ve kamera sistemlerinin kontrolü altında korunması şarttır. Yenibosna civarında bulunan firmamız bu çeşitli her an olabilecek sıkıntıların önüne geçmek adına bizler Yenibosna alarm kamera olarak günümüzün en iyi teknolojik sistemiyle üretilmiş alarm ve kamera sistemlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

İyi Görüntü Güvenilir Koruma

Sizlerin yaşamış olduğu evlere veya çalışmış olduğu şirket ve iş yerlerine en doğru olan kamera sisteminin bulundurulması gerekir. Firmamızın kamera sistemleri personelimiz tarafından ilk önce evinizin ve iş yerinizin ortamı kontrol edildikten sonra en doğru alanın neresi olduğu belirlenerek takma işlemi titizlikle gerçekleştirilmektedir. Her alanı ince ayrıntısına kadar en iyi görüntü kalitesiyle sizlere sunarak hem iç ferahlığı üretecek hem de bizlere duyduğunuz güven daha çok artacak.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Yenibosna Yangın alarm Sistemleri
  • Yenibosna Hırsız alarm sistemleri
  • Yenibosna Gaz alarm sistemleri
  • Yenibosna Soygun alarm sistemleri
  • Yenibosna Su basma önlem sistemleri
  • Yenibosna Kapı alarm sistemleri
  • Yenibosna Alarm Ekipmanları

 

 

En İnce Detaylara Varan Koruma

Siz dışarıdayken eviniz firmamızın güvenlik kameralarıyla her saniye koruma altında olacak. Mecbur olarak çocuğunuzu evde yalnız bıraktıysanız, herhangi bir yaşlınız veya hastanız varsa kurmuş olduğumuz kamera sistemimizde bulunan önemli bir özellikle birlikte telefonunuzla evde neler olup bittiğini izleyebilirsiniz. Ayrıca ek olarak ses kayıt özelliği de ekleyerek tüm konuşulanları da dinleyebilirsiniz.


Kamera sistemleri güvenlik ve iş takibi konusunda kullanılmaktadır.güvenlik kamera sistemiYenibosna bölgesinde en çok kullandığımız kamera sistemi olmuştur. Apartmanlara, işyerlerine ve Yenibosna bölgesindeki evleri korumak için kullanılmaktadır.Yenibosna kamera firmaları ve Yenibosna alarm firmaları içinde en kaliteli hizmeti vermekte olduğumuzu düşünmekteyiz.

 

Caydırıcı Etkili ve Hassas Sensörlü Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri her an oluşabilecek hırsızlık durumunu önlemek için üretilen sistemlerdir.

Fakat bu sistemlere ek olarak:

  • Yangın sensörü
  • Isı sensörü     
  • Duman sensörü

Ayrıca sarsıntı sensörü eklendiğinde, yangın ve hırsızlık gibi oluşabilecek konulara karşı güvenliği sağlayacaktır. Firmamızın alarm sistemleri son teknolojik sensörlerle donatıldığından, sizlerin ev ve iş yerlerini yüksek kalitede koruma sağlayacaktır.

Güçlü Koruma Sağlayan Alarm Sistemi

Kapı ve pencere kısımlarına takılan alarm sistemleri en ufak bir kıpırdama da devreye girerek caydırıcılığını hırsızlara karşı en güçlü şekilde gösterecektir. İstenildiği takdirde alarmın üzerinde bulunan tuş yardımı ile kapatabilir ve istediğiniz zaman açabilirsiniz. Firmamızın alarm sistemlerinin en iyi özelliği müşteri memnuniyetini sağlamasıdır.