Günümüzde teknolojik açıdan yenilenmiş olan tüm kamera sistemleri artık gelişmiş koruma özellikleriyle yepyeni bir hal alarak karşımıza çıkıyor. Eskisi gibi sadece çekim yapan kameralar değil, farklı çeşit özellikte kameralar olarak tüm piyasada yerlerini almış vaziyette bekliyor. Sizlerin de kendi güveninizi sağlamanız adına tabii ki en iyi teknolojik sistemlerle donatılmış olan alarm ve kamera sistemlerine itibar göstermeniz daha doğru olacaktır.

Firmamızda bulunan tüm alarm kamera sistemleri günümüz teknolojisine ayak uydurarak, eksiksiz ve her özelliğiyle koruma kalitesinden taviz vermeyerek en güvenilir güvenlik malzemeleri haline gelmiştir.

 

Güvenlikte Kendini Gösteren Alarm Sistemleri

Evinizden uzaklaştığınızda aklınıza takılan bir şeyin olmaması ve rahat olmak adına firmamızın alarm sistemleri sizlerin bu duyduğu endişeleri gidermenizde yardımcı olacaktır. Üretimimiz de olan alarm sistemlerinde ki en büyük özellik hırsızlık anının yaşanmasından sonra devreye girmek değil, bu anın yaşanmamasını devreye girerek sağlamasıdır. Eviniz veya iş yeriniz bu gibi durumları her an yaşayabilecek bir mekandır. Bu nedenle hırsızlığın oluşmaması adına mutlaka günümüzün en son üretilen alarm sistemlerinin bulunması koruma açısından çok önemlidir.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

  • Zeynepkamil Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
 
 

Kamera Sistemlerimizin İzleme Kalitesi

Firmamızdan talep etmiş olduğunuz kamera sistemlerini, sizlerin belirlemiş olduğu ev veya iş yerlerine çalışanlarımız tarafından büyük bir titizlikle takmaktadır. Ayrıca profesyonel kadromuzla birlikte kameranın odaya uygunluğu da kontrol edildikten sonra temiz bir çalışma ile monte işlemi gerçekleştirilir. Her nerede olursanız olun kamera sistemlerimiz, sizlerin yerine gözcülük yaparak olup biten her şeyi güçlü görüntü kalitesiyle sizlere yönlendirecektir.

 

Her Saniyeyi En İyi Şekilde İzleme

Bizler Zeynepkamilalarm kamera olarak bilinçli ve profesyonel kadromuzla sizlere hizmet etmeye her zaman hazırız. Sizler evlerinizde yokken veya iş yerinizden evinize geldiğinizde, tüm kontrolleri kamera sistemlerimiz gerçekleştirerek her saniyesini sizlere aktaracaktır. Acil bir yere gittiniz ve çocuğunuz evde veya hastanız evde. Bu durumda telefonunuzdan kamera sistemine bağlanarak istediğiniz an izleyebilirsiniz. Ayrıca ek olarak kamera sistemlerimize ses kaydı özelliği de konulabilmektedir.

Alarm Sistemlerimizde Bulunan Özellikler

Alarm sistemlerimizin en önemli özellikleri şunlardır:

  • Acil sağlık durumunda
  • Yangın durumunda
  • Gaz kaçağı oluştuğunda
  • Su baskını yaşandığında

 

Ayrıca hırsızlık esnasında ki gibi durumlarda firmamızın alarm sistemleri devreye girerek, en iyi uyarıyı ve koruyuculuğu sağlamaktadır.