Kamera ile gerçekleştirilen güvenlik işlemleri, profesyonellik isteyen konulardır. Firmamız ‘profesyonel firma’ kategorisinde hizmet veren bir kuruluştur. Cihaz tercih işlemlerinden, sistemin kurulumuna kadar bütün aşamalarda güncel verileri değerlendiriyoruz. İstoç alarm kamera cihazları konusunda uzman ekibimiz, iş yerinizin büyüklüğüne uygun cihaz tercihi yapmaktadır.


HIRSIZ ALARM SİSTEMİ KORUMA PAKETİ

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • İKapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 

Cihaz Kalitesi Önemlidir

Yaşadığınız mekanları daha güvenilir hale getirmek için profesyonel kameralı sistemlere ihtiyaç vardır.

Firmamız cihaz tercihinde şu konuların dikkate almaktadır:

 1. Tercih edilen cihazın servisi olmalıdır. Ayrıca cihazın yedek parça sorunu olmamalıdır.
 2. Çözünürlük konusu kameralar için çok önemlidir. Yüksek çözünürlük, yüksek güvenlik önlemi anlamına gelir.
 3. Cihazın zom, gece görüşü, hareket yakalama, ön ve arka plan netleştirme gibi özellikleri olmalıdır.
 4. Dört mevsim kullanılabilir olmalıdır ve uzun süre kayıt özelliğine sahip olmalıdır.

Cihazın doğru bir şekilde tercih edilmesi, güvenlik konusunda uzun vadede çözüm meydana getirecektir. Bu konuda deneyim ve tecrübeli elemanlarımız gerekli bilgilendirme işlemini gerçekleştirmektedir.

 

Profesyonel Çözüm İçin Bizi Arayın

Sertifikalı ve aynı zamanda deneyimli ekibimiz, günün her saatinde ekspertiz hizmeti için sizleri bekliyor. Servis ve yedek parça imkanına sahip servisimiz, fabrika, ev, iş yeri, imalathane, sarraf, okul ve benzeri birçok mekan için çözüm üretiyor.

İş yeri ve fabrika gibi yerlerin yanı, çiftlikler, bahçeler ve ahırlar için de bu sistem tercih edilmektedir. Hırsızlığın yaygınlaşması nedeniyle bu gün bütün önemli geçitler ve yollar kamera ile gözetlenmektedir.

Dört Mevsim Hizmet Sunuyoruz

Cihaz özelliğini dikkate alarak kurulum işlemi gerçekleştiren ekiplerimiz, gece görüşlü cihazlarla, karanlıktan faydalanmak isteyen hırsızlarında önünü kesiyor. Sürekli kayıt yapan bu cihazlar, hırsızlık konusunda etkili ve pratik çözüm seçenekleri sunuyor. Kamerayla korunan mekanlarda, tek bir noktadan kamera sistemini takip edebilirsiniz. Güvenlik görevlilerine özel sistemin yanı sıra, cep telefonundan takip edebilen sistem seçenekleri de bu kategoride tercih edilmektedir.

Sıradan Güvenlik Tedbirleri Yetersiz

Kamerasız güvenlik sistemleri, hırsız eşkâlinin belirlenmesinde yetersizdir. Güvenlik kamerası ile korunan mekanlarda ise görüntü kayıtları polisle paylaşılmaktadır. Kayıtlarda kimlik belirleme işlemleri dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir.